NAŠE SLUŽBY

  

projekce

Projekce, konstrukce

Zajistíme zhotovení projektů technologických uzlů, technologických celků na klíč. Zajistíme projekty i stavebních částí tak, aby uživatel získal komplexní služby.  Zhotovíme, nebo zajistíme konstrukční a dílenskou dokumentaci k jednotlivým dílům, ale i celým technologickým celkům. K tomu používáme moderní výpočetní techniku s programovým vybavením na bázi 3D software SolidWorks, který je v dnešní době standardem.

v%C3%BDroba

Výroba

Zhotovíme váhy všech charakterů a na různé komponenty v různém provedení. K tomu zhotovíme řadu doplňkových zařízení jako, nosné konstrukce, obslužné plošiny, přísunové a odsunové cesty a řadu dalších specifických zařízení. Umíme dodat výrobky nejen z běžné konstrukční oceli, ale i z ušlechtilých kovů, podle potřeby technologie a náročnosti na kvalitu.
Samozřejmě umíme vyrobit i takové „banální“ výrobky jako je oplocení, brány a branky a podobný sortiment běžné kovovýroby. Kooperujeme se společnostmi vybavenými moderní technikou a disponující týmem kvalifikovaných pracovníků.

montáže

Montáže, servis

Samozřejmostí je zajistit k dodaným výrobkům i jejich realizaci u uživatele a samozřejmě i kvalitní servis.
Provedeme odbornou montáž, ať již dodavatelsky, nebo formou šéfmontáže. A je nám celkem jedno jestli se jedná o montáž v ČR, nebo v EU, či mimo ni. Umíme to všude. Zámečnictví Karel Turek se podílelo na mnoha realizacích v ČR i zahraničí. Máme k dispozici natolik zručné odborníky, že můžeme pracovat ve sklárnách, gumárnách, stavebním sektoru, ale i v potravinářství a ostatních odvětvích průmyslu.
Chceme poskytovat rovněž servisní služby, rychle, kvalitně a odborně. Jsme vybaveni kvalitní technikou, která je zárukou úspěšné práce.