Spolehlivá firma 2013

  Antonín Stanislav   13.prosince 2013

Opět jsme, stejně jako v roce 2012 získali ocenění Spolehlivá firma. Snažíme se poskytovat svým klientům co nejlepší výrobky, s osvědčenou kvalitou, za výhodné ceny a v krátkých termínech.

Celý článek


Ekologické vytápění provozovny

  Antonín Stanislav   18.února 2013

Společnost KTKom s.r.o. přispěla ke zlepšení životního prostředí instalací ekologického vytápění pomocí tepelných čerpadel a kotle na zpracování dřevných pelet.
Tento projekt je spolufinancován Evropskou Unií a krajovými organizacemi, které jsou s těmito projekty spjaty.     

Celý článek


19. Polsko-Německo-České podnikatelské kooperační fórum, Jelení Góra

  Antonín Stanislav   18.prosince 2012

Společnost KTKom s.r.o. je pravidelným účastníkem Polsko-Německo- Českého setkání firem, jejichž snaha je spolupracovat a vzájemně kooperovat mezi zúčastněnými státy a jejich firmami, zejména v naší příhraniční oblasti.

Celý článek


Spolehlivá firma

  Antonín Stanislav   12.prosince 2012

Rádi bychom se pochlubili našimi úspěchy, tím, že si jiní naší práce váží. Ostatně se snažíme poskytovat svým klientům co nejlepší výrobky, s osvědčenou kvalitou, za výhodné ceny a v krátkých termínech. Proto nás ocenění Spolehlivá firma těší.

Celý článek


Veletrh INOCOOP 2012

  Antonín Stanislav   1.listopadu 2012

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje zorganizovala účast na XIII. ročníku veletrhu v Srbském městě Zrenjaninu, INOCOOP 2012. Naše společnost byla poctěna touto možností prezentovat své výrobky a využila tedy této příležitosti. 

Celý článek